| rico1991 a întrebat:

FETELOR cum preferati baietii/ barbatzii cu barba sau fara barba?hee hee Argumetati va roghee hee! Multumesc anticipathee hee TUTUROR big grin

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Depinde. Eu de exemplu prefer un baiat fara barba. Dar am vazut baieti/ barbati care erau mult mai sexi cu barba; bine, barba asa rara si ajustata, nu din aia de popa. Aia sincer ma dezgusta. Ca si mustata simpla de altfel- e un "turn- off"pentru minehee hee

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă o fată/femeie mă judecă în funcţie de barbă, plete sau hainele pe care le port, atunci oricum nu merită deranjul meu şi cu atât mai puţin nu merită o relaţie cu mine.

| Libelle a răspuns:

Pai o barba asa ca a lui pattinson mai mergelaughing
Dar nu, fara e mult mai binebig grin

| nobody_9468 a răspuns:

Youh...cu putina barba e mai provocator, sexi, incitanthee hee. Adica e bun daca are putin barba, mi se pare chiar cool, insa sa nu fie d'aia de calugarlaughing).
Insa e ok si fara, deci daca are nu ma deranjeaza dar nici invers!

Bafta.

| Octavutzu a răspuns:

Toti baieti au barba

| Liberty a răspuns:

Faraa:O:O imi plac cat mai finuti:X senzuali romantici:X fundabatting eyelashes?

| denise_9126 a răspuns:

Depinde de vorba fetei ( nu la toti baieti/barbati li se potriveste ) desi, mie nu imi plac baieti cu barba... dar barbati cu barba sunt super (: adica au ceva misterios si intr-un fel arata ca sunt asa cum vor ei, au personalitate.Imi place foarte mult barba lui Kevin Christiana.

| nodeerskulls a răspuns:

Mie mi se par foarte sexy barbatii cu barba nerasa de cateva zile. Le da o alura de baiat rau. Daca nu asa, fara barba. Barba nu imi place mai deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrelutssa a răspuns:

Mie imi plac aia care isi rad barba ca ma enerveaza aia care au.Cand vreau sa ii sarut cu pot ca ma gadila marba lui inervanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer sa aiba cioclove struck(nu foarte lung)