| 3msec a întrebat:

Pentru fete.Preferati baietii mai in varsta sau pe cei care sunt de varsta voastra?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Mai în vârstă (maxima de 10 ani diferență).De ce?
Pentru că sunt mai maturi și unii dintre ei au deja un rost în viață/o carieră.
Prefer bărbații nu băiețașii, nu am timp să-i cresc sau...să creștem împreună.

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Depinde de varsta fiecarei fete.Eu prefer ceva apropiat.E posibil ca o varsta mai inaintata sa doreasca altceva de la viata (ma refer la o diferenta de 10-15 ani sau mai mult).Eu cred ca diferenta ideala ar fi in jur de 1-3 ani.

| Holocaust a răspuns:

Varsta apropiata.

| thalyslly a răspuns:

Pe cei mai in varsta macar cu 10 15 ani

| Crucified a răspuns:

Şi, şi.

| Foxyyyy a răspuns:

Mai mari decat mine.

| BlaaBlaa a răspuns:

Prefer baietii cu 1-2 ani mai mari ca mine.

| Captoresque a răspuns:

Ceva mai în vârstă, dar nu foarte. Gen minim 4-5 ani, maxim 8 ani.

Unii de vârsta mea mă lasă cu gura căscată când îi aud ce prostii debitează.

| AnnonnyMa a răspuns:

Eu prefer baietii cu vreo 2-3-4-5 ani mai mari ca mine

| ILoveWeekends a răspuns:

De varsta mea

| Lovetolove a răspuns:

Mai mari, cel putin de-o seama cu mine. Sunt oarecum impotriva relatiilor baiat mai mic decat fata.

| Claudia1397 a răspuns:

Depinde! Eu prefer mai mare..mai matur la minte happy