| nu.las.pe.nimeni.in.urma a întrebat:

Voi fetele ce aspecte nu va plac la baietii cu care aveti prima intalnire? As vrea sa specificati si varsta voastra.

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sa fie neingrijit x(
si, sa nu mai pun la socoteala si regulile bunului simt, dar si buna crestere.
Eu?! 16ani.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu conteaza a cata intalnire e; nu suport mitocania, nesimtirea si lipsa manierelor.

| JustMeFlory a răspuns:

Depinde la ce "aspecte" te referi.de felul cum arata sau de cum se comporta? Aici depinde de fiecare baiat in parte si de ce experienta are in acest lucru.Nu mi'ar place sa vorbeasca numai despre el, sau despre un anumit subiect care il intereseaza numai pe el, sa nu vorbeasca de fostele lui cuceriri, sa nu se laude ca a avut nu stiu cate femei...si bineinteles trebuie sa fie cat mai ingrijithappy
ps am 17 anihappy

auran
| auran a răspuns:

Pai daca-i vorba de prima intalnire, nu suport sa intarzie!
apoi, ar mai putea fi cateva: lipsa bunului simt; laudarosenia; minciuna, etchee hee

| catalina_2916 a răspuns:

Poi... din punct de vedere fizic nu suport :sa aiba dintii nespalati, sa nu fie dat deodorant, sa aiba unghiile neingrijite, sa aiba multe impuritati pe fata etc. iar din punct de vedere moral nu-mi place:sa incerce sa ma atinga in partiile mai intime(intelegi tu), sa vorbeasca numai despre el(adica sa poarte un monolog), sa-mi faca propuneri indecente, sa vorbeasca urat, sa injure, sa se laude, sa inceapa sa-mi vorbeasca despre fostele lui iubite, sa minta ...etc.
am 16 ani.happy

| catalina_2916 a răspuns:

Poi...din punct de vedere fizic nu suport :sa aiba dintii nespalati,sa nu fie dat deodorant,sa aibe unghiile neingrijite,sa aiba multe impuritati pe fatza etc..iar din punct de vedere moral nu-mi place:sa incerce sa ma atinga in partiile mai intime(intelegi tu),sa vorbeasca numai despre el(adik sa poarte un monolog),sa-mi faca propuneri indecente,sa vorbeasca urat,sa injure,sa se laude,sa inceapa sa-mi vorbeasca despre fostele lui iubite,sa minta ...etc..
am 16 ani..happy

| Barajag a răspuns:

Dca nu-mi place atitudinea lui, voi renunta sa ma intalnesc a doua oara cu elhappy

| Stixie a răspuns:

Păi.ar fi cam multe.
1.Nu îmi place să pretindă ceea ce nu e sau să se dea altă persoană.
2. Să fie neîngrijit.
3. Să fie "obsedat"sexualwinking
Cam atât.
Hai că te-am pupatkiss

| diavolitza a răspuns:

Sa ma plictiseasca sa nu avem nimic comun sa aiba obiceiuri bizare si nepoliticoase si sa numi acorde atentie deosebita

| diavolitza a răspuns:

Sa ma plictiseasca sa nu avem nimik comun sa aiba obiceiuri bizare si nepoliticoase si sa numi acorde atentie deosebita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa bunelor maniere, eu pot sa spun ca atunci cand vad un baiat primul lucru la care ma uit este dantura(daca zambeste)big grin. Daca are o dantura neingrijita...adio.poate sa fie si cel mai frumos baiat din univers.

22 ani

| nu.las.pe.nimeni.in.urma explică:

Mai mult sa bateti pe caracter, de exemplu stau si ma gandesc daca un baiat serios pare sexy, un baiat care pare stresat da un sentiment care bate in retragere, ceva de genul, cum gandesc femeile?