| TinaDeea a întrebat:

Baietii, cum v-ar placea sa fie prietena voastra? Si cat de mare sa fie diferenta de varsta dintre voi?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O descriu pe actuala: cu vreo 6 luni mai mare ca mine, cam mica de inaltime, bruneta, are pielea destul de alba, foarte vesele si nefumatoare happy
prietena perfecta ar trebui sa fie putin mai inalta, dar se rezolva cu tocuri...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să fie blondă, micuță de inăltime, si m ai mică cu un an sau 2 decit mine, si bineinteles să îi placă să poarte tocuri înalte.

| TinaDeea explică (pentru CristiDinBucuresti):

De exemplu eu am un metru saptezeci si ceva, si prietenul meu este mai inalt ca mine doar cu vreo 5 sau 6 cm... laughing Nu port tocuri de obicei. Si nici nu prea as vrea sa port, sunt destul de inalta. Dar la o rochie ar trebui, insa nici rochi nu prea port happy

| YourDreamGirl a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Wow,parca ma deskrii pe mine(in afara de virsta, pentruka nu tio stiu)

| OnuOnulică a răspuns:

Să aibe ochi verzi înalțime 1.60 și blondă.
Diferența de vârsă să fie 2-3 ani maxim.