| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Se ofera cineva sa faca un masaj pe gratis?happy ma omoara spatele.

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

P gratis nu fac nimic!laughingdaca ma platesti bine si ma convingi ca merita sa iti fac iti fac.
sa stii ca mi se zice ca am niste maini magicesmug laughing

| Hmmmm a răspuns:

Alex, daca suntem atat d fermecati eu zic ca o sa iasa bum!laughing
important e sa te vindec p tine! hai ca ma sacrific pentru tine! pretul il discutam in privat ca aici ne vad mult prea multilaughing

| Narfundo a răspuns:

M-as simti mai bine in prezenta unei fetehappy. Experimentatewinking.

| Narfundo a răspuns:

Aha...si cam cat ai cere izabelotongue? Sa vedem daca ne intelegem.Lumea zice ca am spatele fermecat...si cu mainile tale magice o sa iasa abracadabra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îţi fac eu, mă pricep bine.

Ia spune-mi, ce ai făcut de te omoară spatele?

Apropo, băieţii experimentaţi ce au dacă îţi fac? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wuu ...maini magice. Sa te tii bine alexelaughing.