| SansyBoy a întrebat:

Buna ziua
Am fost la un doctor pentru ca am probleme cu spatele si mi-a recomandat masajul tailandez. E un fel de masaj in care o fata trebuie sa calce pe spatele meu.
Se ofera vreo fata? Va rog urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Masajul thailandez e cam dureros.
Dar te semti bine dupa.
(din cauza ca ai scapat tongue )

| vladxone a răspuns:

La ce doctor ai fost? Ce specialitate era? Ce probleme ai la spate? Du-te la un medic de recuperare medicala care sa iti dea sa faci un tratament(masaj, electroterapie si kinetoterapie). Doar cu masajul thailandez nu cred ca rezolvi problema.

| SansyBoy explică:

Scuzati vream sa spun masaj ashiatsu m-am incurcat

| SansyBoy explică:

Am spus o fata nu un elefant wtf xD