| Vladutzel24 a întrebat:

Doctorul meu mi-a recomandat sa fac cateva sedinte de masaj terapeutic pentru ca am niste probleme cu spatele.
El mi-a zis sa merg la orice salon de masaj care ofera masaj terapeutic.
Am cautat putin pe net si am gasit ca exista si serivicii de masaj terapeutic la domiciliu, cum ar fi acesta http://www.efleuraj.com/masaj/masaj-terapeutic
Ce ziceti, e mai convenabil sa merg la salon sau sa ii chem pe cei de la Efleuraj la mine acasa? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Ambele cazuri sunt benefice. Depinde daca doresti sau nu sa te deplasezi pana la centrul respectiv sau sedinta acasa, dupa cate am vazut preturile nu difera.