| DarkGirl a întrebat:

Pentru intrebarea mea anterioara, mama daca va afla ma va omora cu mana ei (o cunosc f bine a mai avut tentatve din nimecuri dar acum va iesi urat tare) de aceea vreau o reteta mai simpla scap de chin dar voi incerca furadanul cum mi-a zis cineva multumesc

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Sti ce? nu inteleg ai 24 de ani nu mai ai 15 ca sa te certe.ai putea sa ii explici cu lacrimi in ochi totul si ai putea sa ii sp "Trebuie sa intelegi, Incearca sa fii calma, nu te enerva, toti facem greseli.adica stiu ca am gresit foarte mult, dar te rog mama ajuta-ma nu ma lasa."..nu sa recurgi la astfel de gesturi.happy [incearca]

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Doamnee daca ai 24 de ani ce iti poate face mama? Mai ai 13 ani sa iti spuna "Ai grija fata mea sa nu te f**ti"? Nu.Si plus ca la varsta ta e ceva si normal, si ce daca ai ramas insarcinata. O sa'i spui sa se bucure ca are nepot/a laughing. Si credeam ca oameni la 24 de ani gandesc mai limpede straight face Dar se pare ca nu e chiar asa. Daca la 24 de ani ai ganduri sinucigase. e grav.

| Razvan a răspuns:

Nu fa prosti.Esti om, judeci presupun.Si nu numai atat. Daca citeam intrebarea asta nu iti dadeam mai mult de 15 ani. Dar ai 24.La varsta ta nu stiu de ce inca mai depinzi de ai tai.Nu conteaza daca esti sau nu insarcinata. Da piept cu viata.Doar nu vei fi legata de ai tai mereu
Sa presupunem ca esti insarcinata si singura. Du-te undeva in oras, stai cu chirie, munceste ca vanzatoare intr-un magazin, naste copilul si continua-ti viata.Nu vad unde e problema.Crezi ca e usor sa mori? Stai sa vezi cum e sa fi mort pe interior si tu sa fi unicul care stie asta

| Derye a răspuns:

Si chiar daca zici ca vrea sa te omoare, nu mai bine pleci tu de acasa?
Esti insarcinata? Faci avort, in ultima instanta daca nu vrei copilul. Nu ai bani de avort? Il nasti, il dai spre adoptie.

Ai probleme cu logica, rau.

| nobody_9468 a răspuns:

Si ce daca esti gravida la 24 de ani? Fato esti majora, ce naiba! La 24 de ani sa mai faca ce vrea din tine maicata?
Scuza-ma ca tocmai eu ti-o zic, dar degeaba ai trait pana acum! Cum sa gandesti in felul acesta? Daca aveaai 15 ani era cat de cat normal, dar la 24 ce naiba...

Bafta.

| Crisstina a răspuns:

Pentru ce sa incerci furadanul fato? :O

Răspuns utilizator avertizat
| elyssa20 a răspuns:

Eu zic sa iti bagi mintile in cap...crezi ca asa se procedeaza? gandeste-te la oamenii care au poate mult mai multe probleme si grave si nu regurg la astfel de gesturi nebune...trezeste-te!

| bOse a răspuns:

Si vrei ca noi sa iti spunem :

Nu te omoraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca esti tanara si "proasta" dupa cum se observa.

Nu?

| piciuk a răspuns:

Din fericire nu ai acces la furadan, asa ca nu-ti mai face sperante ca mori. furadanul nu se cumpara asa fain frumos de la magazin. revino-ti si gandeste clar.in primul rand exista sanse foarte mici sa fii insarcinata.in al doilea rand esti destul de mare si presupun ca ai banii tai. daca nu ii ai, presupun ca aveai bani de "pastila de a doua zi" daca tot iti era teama. totusi am vazut ca ai 24 de ani, cum poti fii atat de imatura? te duci frumos la farmacie la 2 saptamani dupa ce s-a intamplat treaba, iei 2-3 teste de sarcina si vezi care e treaba. ce atata zarva pentru o sarcina?
vad ca in ultima vreme lumea de pe TPU in loc sa ajute pe cei care pun intrebarile aici, ii imping la mai mari prostii.sunt verificate raspunsurile inainte de a le aproba? cum o fata de la o simpla intrebare despre sarcina ajunge sa vrea sa se omoare?

| inginer a răspuns:

Scumpi, la cat de toanta esti, ma mir ca nu te calca masinile pe strada.

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Deci stai sa inteleg, ai 24 de ani si zici ca te omoare maica'ta:O:O:O la 24 de ani inca iti controleaza viata? nu fa prostia de a te omora pentru ca ai o viata inainte.mai bine explica'i mamei tale ce sa intamplat.eu zic sa nu avortezi copilu (in cazul in care esti insarcinata) si el este un suflet iar daca nu te poti intelege cu ai tai pleaca de acasa, i'ati o slujba.ai toata viata inainte.noroc si sper sa nu faci prostia de ati lua viata! succes in continuare:*:*

| alina_5726 a răspuns:

Pe bune... vb serios acum nu te omori.nu merita sa mori pentru asta.io imi bagam pl in gura ei si gta! ascultama bine.chiar nu merita... funditabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BOse, ba vrea dar să scriem și corect, deci:
Nu te omorîîîîîîîîîîîîîîîîîîîîîîî!

| alexandra_4260 a răspuns:

Otrava pentru sorecilove struck. ii mai simplu! si mai ieftinbatting eyelashes. spor la treaba tembeloo!