| ALM2000RO a întrebat:

Pentru sex anal se recomandă ca fata/femeia să facă clismă înainte? Este vreo metodă să o poată face acasă singură, înainte de sexul anal?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam da, daca vrei sa nu fie de rahat treaba

| Violleta2022 a răspuns:

Si pentru barbati este acelasi lucru, tot clisma este recomandata inainte de sexul anal. Poti incerca pe tine, daca esti curios, ca aparate pentru clisma se gasesc in farmacie.
Fetele au vagin si este recomandat sexul vaginal, ca-i mai placut, mai putin scarbos si nedureros, fata de cel anal care produce repulsie si refuz.

Cu siguranta prostituatele accepta sexul anal si pentru asta nu-ti trebuiesc decat bani la tine si prezervative, ca de clisma se ocupa ele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Porcoanal. Diaree vă urez.

| dullcat a răspuns:

Daca nu vrei sa va murdariti de cacao, da, trebuie clisma.Prietena ta e de acord cu asta?

| relian a răspuns:

laughing nu trebuie sa faca nimic, nu stiu de unde mai scot unia chestiile astea.
Ce trebuie sa faca, sau vorba vine, sa faca dupa ce a fost la baie, daca intelegi ce zic, c am aia ar fi tot.
Eu nu am auzit, vazut ca femeiel sa faca cleisma laughing hai ca e tare de tot.
Pai sa vina o femeie si sa spuna, stai ca ma duc sa fac clisma, deja ti se baga la culcare, moare la intrare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa se recomandă, într-adevăr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o clisma pe creier! Una care sa o scape de neuroni, ca altfel nu cred ca o femeie sanatoasa la cap ar accepta asa ceva. E scarbos si umilitor.
Sexul anal e pentru gay si prostituate.
Iar daca tu ii ceri si o persuezi, sper sa ai parte de surprize maronii ca sa iti mai scada apetitul.

| Miruna333 a răspuns:

Da, pentru a se evita accidentele.
Eu recomand cap de dus irigator cu furtun, se pune direct la dus

| ValentinMihai78 a răspuns:

Și cu clismă, și fără clismă, dacă este prea intens, pasional există risc de murdărie, lucru pe care trebuie să vi-l asumați. Nu există nici o metodă 100% funcțională de curățare, încât să nu existe risc de murdărie.

| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Sa nu manance o saptamana