| LanguageMaster a întrebat:

Pentru studenți, teatrul este un loc bun în care poți cunoaște fete de vârstă asemănătoare?

9 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Ai o sansa sa dai de una culta si educata. Eu as merge sa agat o bunaciune pe acolo=]]]]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La teatru NU SE VORBEȘTE. Dacă ai chef de agățat mergi in Bershka sau H&M. Nu vrei domne să agăți și ghizii de la muzeu?
Pui numai întrebări despre cum să cunoști fete, nu crezi că deja ai o obsesie? Fă cum simți, prea mult overthinking nu te-a adus nicăieri. După sute de întrebări de același fel nu ai venit să zici "Deci ieri m-am intâlnit cu o fată... ". Deci, domnul meu, cu ce v-au ajutat, în fond, toate sfaturile primite și răsprimite? Nu cumva sunt alte lucruri care vă privează de la relațiile cu sexul opus ce nu au nicio treabă cu timpul și spațiul? Poate problema e la dvs.; șocant!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

FOARTE BUN COMENTARIUL! Pacat ca mai mult ca sigur o sa aterizeze la niste urechi care nu vor vrea sau nu vor putea intelege mesajul transmis de acest raspuns.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ziceam? Vedeti comentariu castigator

| anonim_4396 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Acum am văzut. Jalnic. a ales răspunsul care i-a plăcut happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic neasteptat parerea mea

| AndreeaWTS a răspuns:

Mai bine încearcă biblioteca.
Am văzut eu într-un film că printre ultimele rânduri de cărți se întâmplă lucruri. laughing

| LanguageMaster explică:

Care sunt cele mai bune locuri în care să socializezi cu fetele?

| Ruskig a răspuns:

Depinde,in general oamenii se duc la teatru cu un scop, o sa vezi prea putini care si-au propus sa mearga la teatru pentru a cunoaste persoane.
Dar depinde, daca atragi persoana respectiva prin carisma si aveti pasiuni comune da se poatw