| Anonim49 a întrebat:

De la ce varsta te poti masturba (la fete)?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu esti normala? De unde sa stim noi? Du-te la un preot!

| FailL a răspuns (pentru Flav):

Sa-i zica ce? sa nu se atinga intre craci vreodata? poate n-ai aflat dar copii de 2-3 ani se masturbeaza. au o perioada in care incep sa-si cunoasca corpul si au tendinta de a se freca de scaune, marginea patului etc. eu zic sa-i ducem si pe ei la preot, o exorcizare ceva.

la ce varsta ai tu chef. lol.

| 愛日本 a răspuns:

De la oricare...
laughing

| sebysebyca a răspuns:

70 ani, ar fi o varsta recaomandabila!

| LostInBubble a răspuns:

De cand realizezi. laughing

| Ro0oBerT a răspuns:

Cand ai chef.

| PinkCupcake a răspuns:

Nu stiam ca sa impus o limita de varsta SI pentru asta laughing

| RedBul33 a răspuns:

De la ce varsta vrei!

Nu este vorba de o masturbare efectiva, nici de o excitare sexuala, desi asa ar putea sa para! Nici o functie fiziologica legata de un asemenea act nu poate sa apara inainte de pre-pubertate si de pubertate.

| ionutr98 a răspuns:

Buna...stiu ca sunt baiat dar imi poti da id-ul tau sa mai vb "fantezii"?

| Silviuuu a răspuns:

De la ce varsta' vrei...:*

| Nicoleta_Man_1993 a răspuns:

rolling on the floor poti de la orice varsta numai ai grija sa nu te prinda mami rolling on the floor