| deadhoe a întrebat:

Pentru virgini: va deranjeaza ca sunteti asa?

20 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

De ce m-ar deranja? Am 40 de ani.
Decât dureri de cap, mai bine liniște!

| RAY a răspuns:

Da,ca e o rușine asta, mai ales fiind de genul masculin, ori cat de mult am ascunde asta, da ce dumnezeu sa faci cand fetele spun ca sunt detectoare de suflete pe net iar real fac sex cu barbati frumosi iar cei care nu emit atractie = zona prieteniei, cățeluși de companie atat

| deadhoe explică (pentru RAY):

Ar trebui sa nu existe vreo rusine in legatura cu asta, indiferent de varsta.

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Ba da,ca asa am evoluat ca specie,acum mii de ani eram alungat din trib daca nu faceam sex sau nu eram bun la vanatoare,fetele isi doresc masculi de aia alfa,feroce, indiferenti, aroganti, smecheri, vagabonzi de pestera

| deadhoe explică (pentru RAY):

Sunt si virgini atragatori, cu aer de smecheri, iar baietii care au avut multe partenere sexuale mi se par "scary".

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Pe tine multe te scary

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai cel putin 1 (una) mana functionala, NU ar trebui sa ai nici macar 1 (UN) motiv de ingrijorare sau de frustrare. big grin

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu prea

| Justme1997 a răspuns:

Nu. Ma deranjează doar ca nici macar nu m-am sărutat

| deadhoe explică (pentru Justme1997):

Ai 20-21 de ani?

| Justme1997 a răspuns (pentru deadhoe):

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Zici ca vorbesti de vreun handicap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt urât, frustrat si plâng in fiecare seara. mai ca ma sinucid din cauza asta.

| deadhoe explică (pentru anonim_4396):

Nice

| anonim_4396 a răspuns (pentru deadhoe):

Very nice

| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu sunt virgin dar daca eram nu m-ar fi deranjat

| Crsiti92134 a răspuns:

Nu.

| deadhoe explică:

Pe mine nu, logic... Singura intelectuala pe aici

| deadhoe explică:

Acum maniacii sexului o să se umfle în cuc de draci cum că sexul contează laughing În special Hammurabi și LoveSleep