| anonim_4396 a întrebat:

Care mai sunteti virgini?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Multi de pe site sunt virgini.
In general, 60-70% dintre adolescentii sub 18 ani sunt virgini.
Eu am 13 ani si inca sunt.
Ti-am satisfacut curiozitatea?batting eyelashes

| monyk a răspuns:

Buna, pai e ceva intim, dar sincer nu am de ce sa ma ascund si recunosc ca inca sunt virgina si chiar ma mandresc cu asta!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze intimitatile celorlalti?

| daii a răspuns:

Misteriosule/Misterioaso...Mai,mai.pun pariu ca ai cont pe acest site. dar ti-a fost rusine sa postezi de pe contul tauwinking
Nu am de ce sa iti raspund la intrebare.pentru ca este un lucru intim! Nu am feresc de nimic. dar cum tu te ascunzi.ma pot ascunde si eu, poate chiar mai bine decat tinehappy

by daiiwinking

| dragutza a răspuns:

Nu spun... ce ai nevoie sa stii!happy

| daniDeeDee a răspuns:

Nu se spune blushing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Chiar conteaza? e ceva intim...

| costyn162 a răspuns:

Cred ca este o intrebare intima pentru fiecare...Si daca incerci sa stabilesti o discutie bazata pe incredere ar trebui sa incepi prin a ne spune tu...

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Sincer pana acum sa vad pe TPU n-am mai intalnit nicio fata virgina la 16 ani serios...

| AndutzaAndu a răspuns:

Asta e un lucru intim.nu? eu asa stiuthinking ei bine si acum ca sa-ti raspund la curiozitate...nu-ti spuntongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

16 ani.
virgina
multumit/a?laughing

| -TattO- a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu big grin

| Stefan_7266 a răspuns:

NicuNebunu a avut cel mai tare raspuns laughing)))))) sincer. laughing)... Oricum. ce relevantza are raspunsul celorlalti?happy