| demonel a întrebat:

Fetelor am nevoie de ajutorul vostru(dau fundita)care ar fi masura ideala a penisului(fac medie dupa raspunsuri)ma refer la lungime

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Teoretic si 6 cm sunt de ajuns. Grosimea conteaza mult mai mult pentru ca vaginul nu are nervi in interior.
Dar ideal ar fi sa te potrivesti la dimensiuni cu partenera, daca in largime vaginul se ajusteaza (dar tot ar fi recomandabil sa fii de o dimensiune apropiata cu a ei si acolo), in lungime nu prea, asa ca daca ea are o... adancime de 12, atunci marimea perfecta ar fi 13-14 (ca sa nu bagi chiar tot), la 15 ar fi 16-17, la 18 ar fi 18-19 (deja prea mult ca sa mai mearga regula ca trebuie sa ramana si ceva, se face destula frecare oricum), la 21 ar fi 20-21, si in cazuri mai mari tot acelasi raport, egal sau cu 1 cm mai mic. Cel putin asa cred eu, e doar o parere personala.
Oricum, daca nu stii ce sa faci cu ea, degeaba o ai...
In general 18 cm in lungime ar trebui sa fie bine pentru oricine, in sensul ca daca vrea mai mult e destul (ca unele vor si 25 e altceva, dar nu poate sa fie prea nemultumita oricum), si daca vrea mai putin poti sa bagi destul din el ca sa simti si tu ce faci.

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bai, tu esti nebun, intrebi fetele? Vrei sa intru in depresie cand o sa vad raspunsurile?
Intreaba baieeeeeeeeeetiiiii ba! Fetele sunt nesatule, niciodata nu sa le intrebi de marimi si grosimi!

nony
| nony a răspuns:

@Demonel.cat ai maini si limba, legea tari nu se schimba laughing
Masura ideala a penisului? thinking Ceva apropiat de cal, hai sa nu exagerez, magar.rolling on the floor

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De unde sa stim noi puisor?rolling on the floor)

| Barajag a răspuns:

Sunteti fantastici cu totii,rolling on the floor...marimea ideala ar fi big grin... dar ia stai putin, doar nu crezi ca iau centimetrul sa-l masor sa vad cat de gros si lung estelaughing@flav:hmm nesatule?thinking si voi baietii cum sunteti?big grin...

| madalicious a răspuns:

Nu stiai ca cu cat mai mica cu atat mai bine?laughing)
Degeaba ai penisul mare daca ai riscuri mai mare de a face HIV/SIDAwinking

| Swabia a răspuns:

Era sa cad de pe scaun cand am vazut ce a scris Flav. laughing)laughing
Se zice ca e mai bine sa fie mai micuta, caci e mai jucausa, in schimb cea mare e puturoasa. rolling on the floor)

| lacrimi a răspuns:

@Flav, verry funny! laughing..Iti zic eu:2 metri!winking

| roxy_5007 a răspuns:

Pai daca ar fi posibil 30 cm da asta e :pe.glumeam.Apropo sa aiba peste 13 cm este de ajuns stii cum se spune decat mare si proasta mai bine mica si jucausa.Sau nu conteaza caritatea ci calitatea

| Guitarlove a răspuns:

Cica 22 cm rolling on the floor )))))))))))))))!
Sa mor aici!
Dar ce doresti tu asa mult sa aflii?
Lasa, lasa ca femeia tot satisfacuta ewinking

| AnaisC a răspuns:

19-22 cm.

| vlad91 a răspuns:

Eventual sa fie km cat o trompa de elefant asa thinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Si daca stii ce faci? Dai comanda sa-ti aduca un penis de x cm? Sau ai in dulap marimile si nu stii ce sa alegi?

| Justmeee a răspuns:

Vai d capul meulaughinglaughing...fetelor...asta e caterinca sper... a zis cineva 2 mlaughing...doamne...nu pot sa cred. c raspunsuri...trompa d elefant...magar sau callaughinglaughing...bv lorena 24...este adv ce spui... daca nu sti ce sa faci cu ea...degeaba o ailaughinglaughing.

| alecs871 a răspuns:

Sa fie ca un nou-nascut.

50 de cm si 3 kg devil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rau ca-i mare, rau ca-i mica, cheia mai Costica, niciodata n-ai s-o nimeresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e cam teama de cele mari, optez pentru cele pana in 20 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2m