| allynush a întrebat:

"Persoana draga nu dispare niciodata din viata unui indragostit" ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,poate fi asa.
Omul indragostit greu uita de obiectul adoratiei sale. Mintea lui,orice ar face,se invarte mereu in jurul persoanei dragi,asociaza obiecte,sunete si imagini cu tot felul de amintiri legate de aceeasi persoana.
Cu alte cuvinte, un indragostit va avea mereu in minte persoana iubita, nu va uita nimic din ceea ce a fost si mereu va astepta si va spera.Cat timp este indragostit.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si daca ma face sa dau rateu o data pentrunesiguranta ei, poate sa stea in mintea mea si la 90 de ani ca tot degeaba.Cind te sictiresti iti bagi si picioru tot in ea de dragoste caci nu ne-a lasat nimeni sa pizdaplingem pe pamintul asta.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Foarte frumos.