| Zambet a întrebat:

Care este cea mai draga persoana din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| BeT a răspuns:

O intrebare foarte dificila. Dragostea si Iubirea, isi au locul in inima noastra.Pt.a indragii o persoana cu adevarat, trebuie sa te iubesti pe tine insuti. dar ce inseamna-Sa te iubesti pe tine?!? Sa iti schimbi toate partile negative pe care ti le semnalizeaza cei din jurul Tau.Cu multi zic ca indragesc o persoana anume, Ok. daca acea persoana pe care zicem ca o indragim cu adevarat, ne-ar atrage atentia de citeva ori in legatura cu comportamentul nostru sau in alte chesti, nu stiu zau daca o mai indragim asa cum spunem?!?

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost, este și va rămâne mama chiar dacă am pierdut-o.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Minunatul meu baiat pentru care am suferit foarte mult. Un moment cand viata i-a fost in pericol m-a facut sa-mi dau seama ca n-as fi putut suporta sa traiesc fara el.

| Bacemi a răspuns:

Persoana cea mai draga din viata mea nu exista. Cat de mult as tine la cineva singura persoana care poate ocupa locul acesta este o viitoare iubire, fata care va reusi sa ma cucereasca. Abia astept si eu sa o cunosc.

| Barajag a răspuns:

Ursuletul pe care il tin in bratelove struck

| User a răspuns:

Eulove struck

| OanaG a răspuns:

Nu e una singura, majoritatea ar spune mamalove struck, bine ca asa e si la mine, pe primul loc e ea, dar tot pe acelasi loc se afla si tata, fratele...si multe alte persoane pe care le ador, si nu mi-as imagina viata fara ele:X

| Hombre a răspuns:

Eu insumi.

| Puiutz a răspuns:

Mama! love strucklove strucklove struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Mama.Scurt si la obiect.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Tati.

| ÅñdRa a răspuns:

Tatalove struck
este cel mai minunat om:X

| Alice_6278 a răspuns:

Cea mai draga fiinta din viata mea este "Mama". A ta care este?:*

| 334499 a răspuns:

Nu stiu thinking cred ca mama happy

| RainDrop a răspuns:

Familia si iubita.

| Deeiu a răspuns:

Momentan cred ca mami este, dar cand voi creste sunt sigura ca, copilasu` meu v-a fii acela caruia ma voi dedica toata ziualove struck`
Si sincera sa fiu la mine toate persoanele carora le spun "te iubesc" sunt persoane fara de care nu as putea trailove struck`

| andreig a răspuns:

Nu o cunosti sigur laughing)

| funnygirl a răspuns:

Iubitulove struck, mama si sora:X

| Nita a răspuns:

Mama si prietena

| Ancutsa a răspuns:

Mama! love struck

| hax0r a răspuns:

Traian Basescu

Răspuns utilizator avertizat
| Cool Girl:X a răspuns:

Ca pers mamalove struck ca fiinta catzelul meu rocky

| LoveBabyMee a răspuns:

Pe primul loc familia al doilea prietena mea care imi e ca o sora si pe al treila iubitul:X:XX:X

| brunetteee a răspuns:

Mama si iubitu happy love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O matusa, sora mamei mele care sta la doua blocuri de mine, este in varsta si o iubesc.

| brunetzica_9227 a răspuns:

Dany fostul meu prieten...il iubesc f mult si e cea mai importanta pers din viata mea:X

| krisstinka a răspuns:

Pe primul loc e mamika. apoi iubitzelul meu...