| wnikon a întrebat:

Persoana e prea mice pentru mine eu 29 ea 16 jumate vrea sa se mute la mine eu nu-s de acord cu asta a spus ca se duce la linia ferata si termina cu viata ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

E frustrant.
O persoana ca ea, sincer este doar interesata de banii tai, sau cel putin de ''problemele'' financiare
Nu ar trebui sa accepti.Las-o.E doar o amenintare balana, care nu isi are rostul.
Ori are probleme psihiologice, ori vrea sa para ceea ce nu este de fapt.
Totul are o limita.Impune-i lucruri.Nu te lasa calcat in picioare. Daca nu intelege, nicicum. ceva nu este in regula cu respectiva.Comunicati,este foarte important!
Succes

7 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Zi-i sa se duca la linia ferata. O proasta mai putin nu strica. Da` tu nu puteai sa cauti o femeie, in loc de o copila?

| Bunny a răspuns:

Genul tipic de constrangere. Te ameninta ca sa iasa tot ca ea.Inca este un copil.Parintii ei ce ar zice? Chiar daca s'ar muta cu tine nu crezi ca ar veni cineva dupa ea? Daca va iubiti cu adevarat puteti avea o relatie chiar daca nu stati impreuna. Poti astepta sa mai creasca. Dar daca o iubesti mult, si parintii ei ar fi de acord si ai stii ca nu vei avea nici un fel de problema las'o sa se mute la tine. Dar daca tu nu esti hotarat, nu esti sigur sau ceva, spune'i sa inteleaga. Daca te iubeste o sa inteleaga, daca nu. dupa parerea mea mai bine termini relatia.straight faceEa e inca copil si nu stie sigur ce vrea, si tu trebuie sa faci ce e mai bine pentru tine! Decizia iti apartine! Analizeaza totu'! Pune tot cap la cap si vezi ce rezolvi! Succes:*!

| ale a răspuns:

Buna imi pare rau sa iti zic asta dar asa se intampla cand te joci cu sentimentele copiilor(pentru ca ea e inca copil la 16 ani)
ai ranit un copil ce te astepti sa faca?

| OFM a răspuns:

Frate mai bine ia-o la tine si adu un psiholog sa vb cu ea sa inteleaga ca e prea mica cu tine nu stiu bafta

| infernome a răspuns:

Zil la parinti ei ce vrea sa faca

| Georiflame a răspuns:

Tu sigur nu glumesti? laughing

| anamaria1806 a răspuns:

Asa face-ti voi barbatii mai invarsta decat fetele, femeile mai tinere stati o perioada dupa care nu stiti cum sa scapati de ele acum trebuie sa te descurci oricum este minora asa ca ai grija!