| RAY a întrebat:

Persoane care sunt in comunitatea Incel sunt pe aici? Ce sperante aveti de a gasi pe cineva?

9 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Deci daca n-am iubita, dar totusi vreau si nu reusesc sa-mi fac una, is incel?

| RAY explică (pentru PumpkinDoll):

Da

| PumpkinDoll a răspuns (pentru RAY):

Mai multe sperante am sa ma gaseasca rudele atarnat pe undeva prin spatele casei.

| RAY explică (pentru PumpkinDoll):

Ai incercat sa te intalnesti cu multe fete?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru RAY):

La ce fata am......mai bine nu.Si nu, nu cred ca-s incel

| RAY explică (pentru PumpkinDoll):

E las ca vin roboti sexuali in curand plus vr

| PumpkinDoll a răspuns (pentru RAY):

Eh,cumpar si eu o d'aia de silicon si un ciucas de la magazin, ca sa am ce bea si ce ***.

| deadhoe a răspuns:

A trebuit sa caut definitia lui
Daca persoanele pe care le vreau nu ma vor, inseamna ca sunt jumatate incel? laughing

| RAY explică (pentru deadhoe):

Da,la voi fetele nu prea exista asa ceva