| ElenaMariajnk1441 a întrebat:

Vreun sfat prin care sa-mi fac iubitul sa fie mai dragastos? El zice ca nu-i sta in fire... Asa ca m-am gandit, cum tot plec la mare cu el in curand, aveti niste sugestii mai perverse despre ce am putea face pe plan intim? Vreau sa-l surprind si sa nu uite aceasta vacanta

10 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oamenii au necesitati diferite de calitate si cantitate in orice privinta. Cand faci presiuni si din partea cealalta nu se simte nevoia se va simti asediat si mai degraba va sta mai departe, se va retrage in coltul lui. Singura metoda sa-l incurajezi este recompensa - dupa ce iti satisface el placerea de a te fi tinut in brate ofera-i ceva ce stii ca ii place - de la o guma sau berea preferata la o dezlegare sa plece la meci sau pescuit singur sau cu tine. Dupa aia se simte el dator sa te tina in brate si sa iti faca pe plac - e un circuit inchis. Gandeste simplu - suntem niste animale ca oricare altele. Daca nu ...corespunde...da next si gata. Relatie fara compromisuri insa nu exista, fiecare lasa de la el ce si cat poate. daca am fi perfecti viata ar fi plictisitoare. Succes si sa-ti fie bine in vacanta si nu numai!

| ElenaMariajnk1441 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Multumesc. Asta si incerc sa fac, sa i dau spatiu. Problema ar fi ca el a inceput sa se poarte asa dupa o cearta pe care tot el a cauzat o. m a acuzat de anumite lucruri si tot el era cel nervos mereu... cand i am demonstrat ca nu e adevarat ce crede, desi mi a cerut sa ne impacam, a ramas distant.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru ElenaMariajnk1441):

Daca spui adevarul...e cam orgolios, nu e bun. Te tine la distanta pentru ca ii este frica sa nu cada tot el in vreo vina si sa trebuiasca sa recunoasca, e o atentionare ca nu trebuie sa-ti permiti sa treci peste gradul lui de mascul care are mereu si intotdeauna dreptate. Daca mai da si alte semne sau a dat dar nu le-ai observat pentru ca pari cam indragostita sorry, de astia e plina lumea. Inceara sa judeci si cu creierasul nu doar cu inima ca o sa fie mai greu mai tarziu.

| WaterDrop a răspuns:

Sa`l faci mai dragastos? Ce naiba.Cumpara`i o trusa de farduri si pune`l sa poarte o rochie, sigur se va simti mai dragastos.

| UzOm a răspuns:

Să faci sex în grup cu alții. Iar dacă ai norocul ca în acel moment să intre în cameră, crede-mă că îi faci o surpriză foarte mare. Să vezi ce drăgăstos o să fie. laughing

| ElenaMariajnk1441 explică (pentru UzOm):

Cred ca doare rau sa fii prost :*

| UzOm a răspuns (pentru ElenaMariajnk1441):

Hoho și încă cum!

| annonim677 a răspuns:

Da ai putea sa ii faci un blowjob de 24 de ore, ar fi fabulos. Succes

| ElenaMariajnk1441 explică:

Doare sa fii prost? UzOm laughing