| michelleruican a întrebat:

Piercing genital. Funda!
Ce parere aveti? Stiti unde as putea sa imi fac? Nu ma judecati doar...e o dorinta de-a mea. Nu mai am alt piercing, cum e cand iti faci? E dureros?
Mai ales ca vreau sa imi fac jos big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am inteles ca-i foarte dureros si nu provoca placere, ci numai durere si jena.

| corbulalbrosu a răspuns:

,, Mai ales ca vreau sa imi fac jos big grin?''
Din moment ce este vorba de ''piercing genital'' bineinteles ca se subintelege ca urmeaza sa fie montat... jos. Insa si acolo ''jos'' poate fi montat atat in labiile mari cat si in labiile mici. Fiindca labiile reprezinta organe cu o structura foarte sensibila montarea unui piercing mai ales in apropierea clitorisului iti va provoca senzatii deloc placute la orice atingere dar mai ales in timpul sexului. Este indicat sa te gandesti foarte bine si de 2 ori inainte de a te decide sa iei o asemenea hotarare. Sanatate!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pe mine ma doare inca urechea de vreo luna de zile si am avut dureri mari in prima saptamana... barem si jos... fantezia e mare durerea e si mai mare daca vrei sa mergi cracanata spor laughing)

| Boblobobonti a răspuns:

Salut. Am o prietena care are așa ceva, e mandra de El. Îl are de 4 luni. Cam in doua luni s-a vindecat complet adică i s-a format gaura. Sunt multe modele și zone în care se montează. Al ei e o tija curbata din punctul în care se unesc labiile până mai sus pe muntele lui Venus. Se numește Christina Piercing. Poți căuta poze. Și nici nu încurcă cu nimic. Cat de durere, a durut primele 5 secunde cat a băgat acul. După mai avea disconfort la mișcarea acestuia dar în timp scurt dispare.

| UrechiusaMircea a răspuns:

Dac iti faci sa imi spui eu iti recomand