| Adina23442 a întrebat:

Ce părere aveți despre nipple piercing?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Arata bine. Si nu faci infectii daca il faci la un salon decent si protejezi zona pana se vindeca.

| mudokins78 a răspuns:

De prost gust! Daca mai pui si in limba...te poti angaja la pimp street srl.

| FreddieM a răspuns:

Daca esti pornostar, le sta foarte bine. Daca nu esti, nu are rost sa-ti pui, oricum nu le vede nimeni.laughing))

| Holiday a răspuns (pentru FreddieM):

De ce zici ca nimeni, daca merge la plaja si face nudism sau macar topless, le vede multa lume.

De fapt degeaba ne dam noi cu parerea daca sunt misto sau nu, oricum parerile sunt impartite, important e sa ca atunci cand ea se uita in oglinda sa-i placa ce vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord.Sună extrem de dureros și dacă ești și sensibilă acolo te poți alege cu o infecție majoră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă interesează de asta.
Mă interesează că tipele care au sunt al dracu de perverse si nebunatice. laughing

| Anonim5647 a răspuns:

In general o parere bună?