Întrebare recomandată | Chronicles a întrebat:

Ce părere aveţi de piercing-uri, tatuaje?

Îi judecaţi pe cei care se îmbracă în stilul emo, punk, rock etc?

15 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Imi plac mult tatuajele, in legatura cu pierce-urile, am vrut o data in spranceana, dar mi-a trecut. Nu am nimic cu nimeni, fiecare are stilul lui si nu avem niciun drept sa judecam pentru ca nici noi nu suntem perfecti, deci cine suntem sa judecam? Fiecare persoana are un stil al sau.

| mona a răspuns:

Nu imi plac dar nu ii judec pe cei care au

| Nolkyz a răspuns:

Imi plac aceste chestii doar in momentul in care sunt facute pentru a exprima ceva, si nu pentru a iesi in evidenta.

| Seby90 a răspuns:

Salut, fiecare este liber sa se imbrace asa cum vrea, cat despre tatuaje / pierceuri, in special tatuajele... ar trebui sa te gandesti bine inainte sa le faci. Iti pot afecta viitorul. Personal, nu am nimic impotriva. Pot afirma ca ma atrag fetele in stil emo. happy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii judec doar pe cei care copie stilul si habar nu au de ce, doar ca le place cum le sta parul la emo.

aa si ii judec pe emolai pentru ca 80% din ei sunt doar niste copii rasfatati care se taie ca e viata grea cand mama si tat muncesc pentru ei.

| zurick a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac, dar nu judec pe niciun adept.Fiecare are stilul lui si fiecare trebuie sa fie el insusi

| drhotzu a răspuns:

Nu ii inteleg pe cei din curentul emo... imi este pana peste putinta sa inteleg acest lucru... dar in rest sunt ok cu totul!

| Weider a răspuns:

Nu am treaba cu asta, fiecare isi face corpul cum vrea el/ea, important e mintea omului sa poti povesti cu el, sa va ajutati. Cocalarii sunt niste adevarati idioti care comenteaza de oamenii care sunt iesiti din comun cu vestimentatia, tatuaje si piercinguri.

| Morrígu a răspuns:

Bună.
Nu, am avut pierce dar nu mă lăsau ai mei :l. tattoo vreau, Şi nu, nu judec pe nimeni am un stil asemănător
Bye, bye.

| mariukka a răspuns:

Nu sint de acord cu asta si pe cei care poarta is niste ciudati nu imi plac deloc

| JeffHardyFanForLife a răspuns (pentru mariukka):

rolling on the floor),Nu ma asteptam la un raspuns d-asta rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| EgoFiet a răspuns:

Eu una nu. eu am avut piercing si toata lumea se uita ciudat.asa ca fiecare cu gustul luiwinking

| Teddy_4958 a răspuns:

Nu judec pe nimeni. Fiecare are stilul lui propriu si din potriva, mie mi-ar placea sa-mi fac un pearce si un tatuaj.;]

| 30042000 a răspuns:

Nu fiaecare are felul lui de a fi eu sunt de acord