| MIxXx a întrebat:

Plac o fata si ne-am intalnit doua zile la rand pe strada si ne-am salutat si parea vesela, apoi astazi nu ne-am mai intalnit si a venit ea la mine in clasa(are o prietena buna in clasa, dar n-a mai venit de o luna la noi)
Credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta!

| secretlove2014 a răspuns:

Nu se stie,intreab o si scapa de nelamuriri, asa fac eu si crede ma chiar daca am fost refuzat macar am stiut care i treaba, nu pot sa zic,,,,, am avut si de castigat! viata e o ruleta, succes!