| Daria a întrebat:

Plac(sau iubesc, inca nu sunt sigura de sentimentele mele pentru el)un baiat cu un mai mare decat mine.Suntem cat de cat amici, el intra in vorba cu mine de multe ori, imi zambeste, roseste cand ma vede, vine la mine si ma intreba ce fac, asa din senin...Eu i-am dat de inteles cat de cat ca il plac, dar totusi vreau ceva mai mult. Ceva sfaturi va rog? Dupa ce pun practica sfaturile voastre, voi alege raspunsul castigator happy

Răspuns Câştigător
| axxo a răspuns:

Daca se inroseste te placewinking sunt baiat si aceeasi situatie am si euwinking

2 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Doua variante :una sa-i spui in fata ce simti, si doi inceca sa-l faci pe el sa te placa.

| Lalaxoxo a răspuns:

Poi zambeste-i.big grinAdica...hmm.Da-i de inteles cat de mult iti place. Vorbeste cu el mai mult decat cu restul.happyO sa vezi ca o sa mearga.Succes:*