| Bitzy a întrebat:

Sunt in cl.6! Unui baiat (cica) ii place de mine.Suntem in aceeasi clasa si unele fete, baieti mai fac unele glume proaste ca eu cu el suntem impreuna si de genul asta.Eu nu-l plac pe el. El "ma place" din clasa a5a si nu prea mai cred ca ma place desi se comporta frumos cu mine ca si cu celalalte fete.Anul trecut ma tot intreba daca il plac si daca vrea sa stau cu el dar eu nu il acceptam si din cauza asta statea melancolic toata ziua.Anul asta nu stiu daca ma mai place si as vrea sa stiu.Acolo unde sunt eu e si el. Mie nu-mi prea imi plac baietii care vb. cu cuvinte urate si el se cam da in spectacol cu aceste cuvinte.Atunci cand ma se da un baiat la mine se supara pe baiatul care se da la mine.A.Si ca sa ma enerveze si mai mult a pus pe un baiat(anul trecut), prieten cu el care arata destul de bine, sa ma intrebe daca il plac.Eu i-am sp ca nu. Dupa asta el m-a intrebat in clasa ce am mai facut si ce am mai vb. dupa m-a intrebat si de chestia aia.Nu-mi faceam curaj sa ii sp asta dar m-a chemat o colega(cea mai bine prietena)"salvata de clopotel". In unele zile de fapt doar odata mi-a placut de el doar cum era imbracat.
As vrea sa am un baiat cu care sa ma inteleg foarte bine si sa ii fac invidiosii pe cei din jur sa nu mai spuna ca eu il iubesc pe baiatul respectiv! Voi ce credeti? Il plac eu pe el? El pe mine? Astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| Marijuana a răspuns:

Fata pai noi de unde sa stim ce e in inima ta?