| Anonima501 a întrebat:

Plac un baiat,iar in ultima perioada ne-am apropiat mai mult dar nu destul incat sa fim impreuna,vorbim dar conversatiile noastre sunt ca intre prieteni, el isi cauta iubita si mi-a zis ca daca cunosc pe cineva. Ce sa postez la story ca sa il fac sa imi dea mesaj sau sa imi raspunda la story? Ce sa vorbesc cu el incat sa il fac sa se ataseze de mine?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i in modul cel mai simplu posibil ca acea persoana pe care el o cauta EXISTA. Dar din cauza faptului ca el nu deschide ochii bine sa probabil sufera de ''miopie cronica'' nu a reusit sa observe ca persoana cautata si dorita este de fapt cea de langa el. Succes!

| Andreeush a răspuns:

Spune-i cesă simți, altfel îți pierzi timpul.

| GouDidodino a răspuns:

Spune-i direct ca tie iti place de el

| Spartacus12345 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate. Daca e sa fiti impreuna o sa se indragosteasca de tine iar daca nu inseamna ca exista ceva mult mai special pregatit pentru tine. In fine, daca te mai intreaba daca cunosti vreo fata disponibila pentru el, zi-i ca da, tu esti aia sa vezi ce zice

| BravoJohn69 a răspuns:

Trimite-i o poza într-o ipostaza sexy și spune-i ca ai greșit persoana.

| Anonima91837 a răspuns:

Pai poate faptul ca te-a intrebat daca cunosti vreo fata este un apropo la tine