| Deliaaa2003 a întrebat:

In ultima perioada simt ca am putini prieteni ..si chiar daca asta e ciudat.mi ar placea sa am un prieten baiat cu care sa vorbesc orice. daca e cineva care vrea sa vorbim imi poate da mesaj happy

4 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Eu)) am multe prieteni fete, ei ma ador ca am calitati superioare si ei se simt libere cu mine, nai idee despre ce noi vorbim, te sperii))

| Alynutza5 a răspuns:

Ola! Eu nu sunt baiat dar daca ai nevoie de cineva cu care vrei sa vorbesti sunt aici. Si eu am fost in situatia ta.Ma simteam foarte singura si nu aveam cu cine sa vorbesc.

| Tarchila_Nicolae_1997 a răspuns (pentru Alynutza5):

Poti rezolva problema la fizica?

| Deliaaa2003 explică (pentru Tarchila_Nicolae_1997):

Nu stiu fizica pare rau