| Elenaaaaaa a întrebat:

Plac un baiat si rar il bagam in seama pe facebook dar cand o prietena i-a spus ca il plac nu imi mai raspunde. Ce credeti?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca el nu doreste sa aiba niciun fel de relatie cu tine.

| Azµre a răspuns:

Ți se pare, nu cred că te ignoră din cauza asta, discută cu el vezi ce are el de zis.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Asta inseamna ca vrea nu vrea sa dea ochii cu tine pentru ca ar fi pus intr-o situatie proasta aceea de ati spune ca nu te place. Bineinteles, si tu te-ai simtii jenata.

| Luciannnn a răspuns:

Ca nu te place

| Shcoky a răspuns:

Cauta altuwinking