| Xgirl a întrebat:

Plizz, sunt disperatah...deci stiu ca un baiat ma place am push si o intrebare in care toti mi-au raspuns ca el ma place si sa-i dau de intzeles ca si eu il plac, dar cum sa-i dau de inteles ca il plac ca sa poate face primul pash, adica ce ar trebui sa fac ca sa isi dea seama ca il plac omitand :sai spuna o prietenah, sa-i spun pe net sau in fata... vreau sa-i dau oarekum de inteles ca il plac dar nu stiu cum, PLIZZc rasp, dau funda si la restul VOTTT!cryingPLIZZ

Răspuns Câştigător
| NorbO a răspuns:

Si nu ar fi mai usor sa te duci la el si sa spui ce simti...
*** poate el e mai timid daca zici la o fata sa ii spuna atunci nu e mai bine sa ii zici u?

3 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Pai de ce nu vrei sa ii spui in fata? xD dc sa te complici, lol. daca el te place tu il placi. spune-i si aia e xD

| DeliciousMe a răspuns:

Uite cel mai bine e sa-i spui pe mess sau prin sms daca in fata nu poti. zii direct fa-ti curaj nu te omoara nimeni o sa te ajute mult in viata putin curaj. spune-i ce simnti

| emgirl a răspuns:

Pai.spune-i in fata.iti zic un sfat care mi l-o zis cea ma i buna prietenabig grinbig grin succes*(the best friend*)scuze greselilekiss