| babykaramela a întrebat:

am 13 ani si imi place de un baiat care a venit anul asta la noi in clasa.nu stiu daca el ma place si nu stiu cum sa imi dau seama sau cum sa ii spun. avem in curand o excursie si merge si el si vreau un sfat daca sa ii spun atunci sau sa rog alta fata sa ii spuna sau sa il intrebe daca ma place.mentionez ca el nu invata bine dar eu da. cel mai bun raspuns fundita!winking

Răspuns Câştigător
| Nicu_9539 a răspuns:

Daca nu invata prea bine ajutal cat mai mult. si dupa un timp poti sa ii zici unei prietene ca sal intrebe...

3 răspunsuri:
| Gickanho a răspuns:

Nu conteaza cum invata
metoda cu alta fata e clasica si merge mereu daca si lui ii place baga-l in seama mai mult p mess in clasa etc daca nu e gay va raspunde micilor avansuri
funda

| kat2108 a răspuns:

Ai putea face rost de numarul lui de telefon, va trimiteti sms-uri, va mai cunoasteti, si daca tot te roade curiozitatea, il intrebi daca te place...

| alexnicholas a răspuns:

Pai pune-o pe o colega sa-i zica lui discret ca il placi si ca toata ziua ii zici ei ca il plaici etc. apoi o sa observi ca o sa-ti traga cu ochiul sau altceva :d...