| maryamaryamarya a întrebat:

Buna TPU
imi place de un baiat si sunt sigura ca si el ma place dar nu stiu daca ar trebui sa ii spun sau nu
adica nu vreau sa ma fac de rusine de oare-ce baiatul ar trebui sa-i spuna unei fete ca o place nu invers
va rog ajutati-ma!
e primul baiat de care chiar sunt indragostita si nu as vrea sa stric eu totul!

3 răspunsuri:
| scumpika89 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui Nu-i nicio rusine sa faci tu primul pas si mie mi s-a intamplat exact la fel ca tine

| carelululu a răspuns:

Spune-i repede si cu incredere eu sunt baiat simi place de una da vreau sami ica ea si daca miar zice maaaaaaa ce ma enerveaza asta cu baiatu sa zica zii tu cai e rusine si e baiat un baiat nu refuza niciodata o fata decat daca e urata

| acebv a răspuns:

Eu unul cred ca ar trebui sa ii zici sa nu o lasi pe alta sa iti ia locu