| DeeaRi a întrebat:

Poate avea o fata orgasma fara sa faca sex sau a se masturba? La baieti stiu ca se poate sa isi dea drumu fara sa faca sex sau sa se masturbeze

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii cumperi o masina si cateva perechi de pantofi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!

Dar orgasmul diferă ca manifestare şi durată/intensitate, faţă de celelalte orgasme.

Poţi avea orgasm în timp ce priveşti un film, sau chiar în timpul somnului...

Toate cele bune.

| lpavel a răspuns:

Nu nu poti avea! Orgasmul este punctul culminant dintr-o partida sex sau masturbare!
Daca te exciti si te umezesti aia nu inseamna orgasm...
Deci fie fata sau baiat nu poate avea orgasm fara sa faca ceva!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Da,poti sa ai un orgasm fara a face sex sau a te masturba pur si simplu uitandu-te la un film pentru adulti, din imaginatie, dar aici depinde de la organism la organism

| hotdesire a răspuns:

Si la fete e la fel. Suntem toti oameni, remember?

| flippy94 a răspuns:

Ala nu e orgasm, dupa cum a zis pavel, orgasmul il ai atunci cand simti placerea maxima cand faci sex sau cand te masturbezi

| syng4alex a răspuns:

Normal ca poatee... fata se excita si fara sa faca sex sau sa se masturbeze.deci e posibil sa aiba orgasm si fara a face ceva.

| crysty21 a răspuns:

Se poate deeya gandeste-te la iel crisu_pretty_boy