| papushikatha23 a întrebat:

Ce se intampla daca ii fac sex oral iubitului in timp ce doarme? mai se poate orgasma?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se va trezi si va fi cel mai fericit baiat din lume

| RAY a răspuns:

Doar cand e beat nu poate avea erectie dar cand doarme nici atunci ca e paralizat

| Adrian1983 a răspuns (pentru RAY):

Vorbesti prostii. Eu cand sunt matol sunt cel mai bun amant.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in cazul in care ar fi mort de beat, drogat sau extrem de obosit adica nedormit de cateva zile nu s-ar trezi in momentul in care ai incepe sa-i faci/practici felatia. In mod normal nu poate exista baiat/barbat care sa nu simta cand i se face oral, sa nu apara excitatia in urma caruia sa-i intre penisul in erectie si la final sa elimine sperma prin ejaculare.

| StefanDark a răspuns:

Da