| NatashKa a întrebat:

Poate ca un baiat sa iubeasca o fata cu stil mai masculin?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

De ce nu? Doar pentru ca se imbraca aproximativ asemenea unui baiat(ca presupun ca la asta te referi) nu inseamna ca se si comporta ca unul, tot fata ramane (ma rog mai sunt si cazuri speciale, intalnite mai rar, dar nu cred ca e vorba de o astfel de persoana). De ce ar fi catalogata o fata care nu poarta rochii sau fuste drept baiat? Din perspectiva mea fetele cu un astfel de stil dau impresia ca sunt puternice, nu se lasa calcate in picioare, stiu ce vor de la viata, sunt foarte multi baieti care adora o astfe de persoana prin simplu fapt ca-i intriga, ii face sa calculeze de doua ori lucru care urmeaza a fi spus, o persoana aparent inabordabila (pentru ca face parte din stil) este dorita de cele mai multe ori de cei ce nu accepta un refuz.Subliniez:Cand iubesti contaza mult mai mult interiorul decat exteriorul, deci nu-i o problema legata de felul in care te ''deghizezi'' pentu ca tot in categoria sexului frumos intri. Ti-am fost de ajutor sau te-am bagat de tot in ceata?big grin(am eu darul astalaughing)

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, nu toti se uita numai dupa Barbie, de fapt cred ca foarte putini se uita dupa Barbie. :-\
Si daca ai mesteca tutun, ai scuipa pe strada si ai fi toata in toale de piele ca si motociclistii, un baiat tot va simti pentru tine ce nu a simtit pentru nimeni alta! big grin
Pace!

| Georgiiiii a răspuns:

Dahappy iubirea nu are limitehappy fiecare iubeste pe cine vrea. sunt baieti care prefera fetele mai dure mai masculinewinking
chiar nu conteaza daca esti cu stil masculin sau nu pentru ca un baiat poate sa iubeasca orice tip de fatawinking

| Markus_4003 a răspuns:

Cum cu stil mai maisculin? Vreai sa ne zici ca mai dur se compoarta? sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pre cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da