| middle654 a întrebat:

Un baiat care umbla dupa fete credeti ca poate sa iubeasca/placa doar o fata?

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intelegi prin "umba dupa fete"?

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameexd a răspuns:

Da,poate! Nimic nu este imposibil.În sensul că : Băiatul acela umblă după multe fete pentru că le place, dar dacă o să dea peste o fată care să-i "pună capac", nu are ce să facă, o să o iubească. Pentru că așa se întâmplă, mai devreme sau mai târziu toți ne găsim jumătatea happy.

| Charice a răspuns:

Pai da si e si simplu de caracaterizat happy
Deci un baiat de genul asta poata sa iubesca sincer o fata si o aiba doar pe ea in suflet si sa umble dupa mai multe fete care se lasa mai usor doar pentru distractie si eu am iubit un astfel de bait si stiu cum e happy asta e parerea mea te cam :*

| Ioana300 a răspuns:

Poate iubi daca in timp ce iubeste numai umbla dupa altele