| gigimuranus a întrebat:

Poate fi din cauza atei de la penis ca ejaculez precoce?

Dau FUNDA.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Frenul (ata) nu influenteaza in nici un fel activitatea sexuala. Ejacularea precoce este frecventa la adolescenti, mai ales la cei care au facut exces de masturbare.

| harciog a răspuns:

Daaa,pentru ca la tine este mai lunguta asa si te gidila mai tare.

| ZOB a răspuns:

Grija cu ata aia... daca se rupe, se desprinde si... u know.

| tzuki a răspuns:

Nu, e din cauza ca lipseste experienta. Cu timpul nu o sa mai ai probleme de genu. Ata e posibil sa nu se rupa, sa ramai cu ea mereu, dar nu are nimic, multi o au