| lexii25 a întrebat:

Poate influenta xanaxul hcg-ul?
Mi-a întârziat menstruația 6 zile. Am făcut 2 teste de sarcina ambele pozitive. Ultimul contact sexual a fost pe 12 decembrie fără finalizare în interior. Practic metoda retragerii de 6 ani și niciodată nu am rămas însărcinată. Maine am programare la ginecolog dar deja nu mai pot de frică.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate influenta xanaxul hcg-ul?
Raspunsul corect si garantat precis este un NU categoric.
Fiindca de la data ultimului contact sexual neprotejat care a fost intretinut in data de 12 Decembrie au trecut 25 de zile, si cele 2 teste de sarcina au fost efectuate dupa trecerea celor 21 de zile (recomandate/necesarea), se poate aprecia ca rezultatele obtinute; ambele POZITIVE sunt VALIDE, VALABILE si CORECTE in proportie de 99% - 100%.
In popor circula zicala indelung verificata si confirmata : '' Chiar cand ti se pare ca ulciorul merge de multe ori la apa, e bine sa stii ca nu merge la infinit...'' Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu, Xanaxul nu influenteaza in nici un fel HCG ul.
Mai mult ca sigur esti insarcinata daca 2 teste au zis asta.

| TheGentleman a răspuns:

Niciodată să nu spui niciodată. Acum ai rămas... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că poza aia e din 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xanax... Destul de rău că ești pe prostii din astea.
Iei Xanax și ești în depresie, din cauza la prea mult ciocan.