| mypasionareyou a întrebat:

Poate ma puteti ajuta. eu, prietena mea si baiatul pe care ea il place( dar caruia nu avut niciodata curaj sa ii spuna ce simte) traim un triunghi amoros. trebuie sa mentionez ca el e din alt oras.prietena mea ne-a facut cunostiinta si de atunci eu si cu acel baiat am tot discutat, am ajuns sa il plac si el sa ma placa, doar ca prietena mea acum ma considera o panarama( acesta este termenul). acum noi doi suntem impreuna dar nici curaj sa il sarut nu am. va rog fetelor ajutati-ma, e prima mea dragoste.

Răspuns Câştigător
| NymphetamineGx a răspuns:

Nu inteleg thinking ce te deranjeaza mai tare? ca te'a facut panarama si ca nu mai esti prietena cu ea sau ca trebuie sa il saruti? >_< in fine. sarutu vine de la sine, poti sa inchizi ochii laughing in vreo 10 secunde se termina, gandeste'te ca o sa treaca si apoi o sa-ti placa smug, iar faza cu prietena ta. ar fi trebuit sa o respecti dar si ea ar trebui sa inteleaga ca el te place pe tine si tu pe el. Oricum bafta ^_^! PS: spune'i prietenelei tale sa nu se mai comporte ca si cum ar fi la gradinita >_

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Screw friendship, let's start kissing! Faptul e consumat, stii?

| VictorSebastian a răspuns:

Stati intr-un loc singuri si se faceti