| ilink a întrebat:

Am o poveste cam incalcita pentru voi dar sper din tot sufletul ca ma puteti ajuta...
Deci este un baiat la scoala de care m-am indragostit, si colegii mei i-au zis ca il plac( mentionez ca ne cunosteam deja), in ziua aceea le-a cerut numarul meu de telefon, s am vorbit si am convenit sa ne cunoastem intai si sa vedem daca simtim acelasi lucru si dupa pentru ca el avea prietena. A doua zi la prima ora a chiulit si a venit la noi la sport si mi-a scris un mesaj ca ne intalnim la o baie anume din sc ca are ceva de discutat cu mine. Ne-am intalnit in 10 min acolo si el mi-a zis ca a inceput sa ma placa si el si sa ii dau doua zile sa incheie relatia cu prietena lui... Apoi m-a sarutat.
De aceasta intamplare stiam numai noi doi si prietena mea cea mai buna, dar cand am ajuns acasa am primit o veste proasta... Ca lui ii pare rau ca l-a luat valul in halul asta si ca nu vrea sa se mai repete sa isi insele prietena, asa ca a ramas sa ramanem amici si vedem ce facem dupa ce relatia lor se termina.
Dar ieri pritena mea cea mai buna ( care il cunoaste pe el ff bine) i-a spus prietenei lui de incidentul cu sarutul pentru ca ea crede ca el e cam nepotrivit pentru mine si vroia ca eu sa nu sufar mai tarziu.Asa ca acum baiatul respectiv e ff suparat pe mine si nu imi mai vorbeste. Pls dati-mi o splutie cum sa ma impac cu el...VA ROOOOG... Cel mai bun raspuns FUNDA restul VOT

2 răspunsuri:
| Iulia_4983 a răspuns:

Am impresia ca el.straight face
Poate vroia cumva sa fie cu amandoua in acelasi timp.
Mai bine zis, poate vroia doar sa se joace cu tine...straight face
Dar a fost prins si e logic ca nu-i convinelaughing
Intrebare : esti sigura ca merita?happy

| Dey_9165 a răspuns:

Daca prietena ta a vrut sa te ajute, cu siguranta va vrea din nou. Roag-o sa-i spuna ca de la ea a pornit totul si sunt sigur ca el va intelege. Si el are un prieten apropiat caruia i se destainuie, fii sigura de asta. Asa ca nu dispera, rezolva cat mai repede asta si nu lasa a treaca timpul.Succes!