| Micutzaaa a întrebat:

ajutati-ma va rog : imi place de un baiat,prietenesc cu el normal, cind mi-am facut cunostiinta cu el nu avea prietena, acum insa cind o inceput sa-mi placa de el are deja.El ma intreaba de cine-mi place ca poate o sa ma ajute cumva si eu i-am zis ca nu conteaza nu o sa fim impreuna.
Sa-i zic cai el?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic să aştepţi până se desparte de actuala prietenă sau să cauţi alt tip. Nu e frumos să te bagi în relaţia lor, nici ţie nu ţi-ar plăcea dacă ţi-ar face cineva asta.

| Iubibilăă a răspuns:

Daca inima iti spune asta, ascult-o. Ea are mereu dreptate.

| ZeHelp a răspuns:

Daca este deja cu cineva... cauta-ti alt baiat. Sau spera ca se va desparti de actuala prietena happy

| LoGaRrEAnUlAaTaA a răspuns:

Da. Zi sunt sigur ca si l-ui ii place de tine.