| Moldova a întrebat:

Poate sa egziste la fete ca prima oara sa faca sex si sa nu curga siinge,, dar a doua sa faca sex si sa curga siinge?
Mersi antiicipat!

10 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Da, este foarte posibil.
P. S. "egziste" sa scrie de fapt "existe"
"siinge" se scrie "singe"
"si" se scrie "si"
Ce dumnezeu, nu mai stiti limba romana?!

| George1510 a răspuns:

DA. Unele fete au himenul mai elastic si nu se rupe de prima data, deci, nu are de unde sa-i curga sange. Dar poate sa se rupa datile urmatoare...

| zuzu a răspuns:

Lucrurile astea se intampla in functie de fatabig grin
deci da
se poatehappy

| cretzufinish a răspuns:

Poate sa nu-i curga niciodata, e in functie de tipul himenului. Daca e elastic simti doar putina durere insa nu curge deloc sange. Asta nu inseamna ca ramai vesnic virgina.
Si apropo, verbul "a egzista" nu exista.hee hee

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Da se poate.nici mie nu mi-a curs sange prima datawinking

| Andreutza96 a răspuns:

Da se poate :p...asa cum este posibil sa nu`i curga niciodata depinde de tipul hinemului happy

| curios_3782 a răspuns:

"egziste"? rolling on the floor) prosti sunt cate unii rolling on the floor cati ani ai fetito? Sau baiatule?

| frumusyk08 a răspuns:

Mda...la o fata ii curge sange dupa prima partida. daca nu i`a curs inseamna ca nu e dezvirginata sh ca nu e sparta... a doua oara probabil a fost dezvirginata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce limba scrii acolo fato? Lasa sexul, intai invata sa scrii, ca sa ai copii destepti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimitrii al nostru s-a transformat in Supra!

Esti inconfundabil, degeaba te deghizezi laughing