| Moldova a întrebat:

Am avut sex prima oara si mi-a curs siinge din penis,, adoua oara tot mi-a curs siinge,, ma tem sa nu curga iar?< ceo fii asta?
MERSII ANTIICIPAT!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-ai facut vreo plaga, poate ca partenera era stramta sau incomplet lubrefiata. Da-te in fiecare zi cu rivanol pe zona care sangereaza si fa o pauza de sex de 8-10 zile.

| Dizzydizz a răspuns:

Ti s-a rupt ata
e ceva absolut normal
opresteo cu o crema ceva, sau pune hartie igienik acolo

| elamit a răspuns:

Deci nu mai esti virgin, cum se spune ti s-a rupt ata, nu ai de ce sa-ti faci griji asa se intampla la baieti.

| curios_3782 a răspuns:

Ai avut sex? rolling on the floor rolling on the floor) "e grele romana" rolling on the floor nu mai pot de ras rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uf! "e greu viata!" - si la fel de grea este si limba romana.
Cat despre problema ta, este normal pentru un astfel de inceput.