| meinteil a întrebat:

Poate va suna ciudat intrebarea,dar cati dintre voi urati sexul?
Eu unul am ajuns sa urasc discutia despre el deoarece am incercat atat de mult sa imi fac o relatie sa fiu atent cu toate fetele cu care am iesit sa am rabdare ca intr-un final totul sa fie o incercare in zadar.
Inainte cand vorbeam cu o fata eram emotionat bucuros entuziasmat acum sincer nu mai simt nimic ci mai degraba evit discutiile cu ele sunt atat de sictirit incat nu mai vreau sa aud de sex fiindca stiu ca nu voi avea vreodata parte.
Am incercat tot ce era posibil sa ies in oras in club,cafenele,cinema, teatre ORICE!
Sunt obosit si scarbit de cum am ajuns unii tineri sa nu ne mai putem gasi pe nimeni in ziua de azi din cauza banilor.
Deci voi urati sexul sau nu?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti sex pe bani.

| ROB3RT89 a răspuns:

Tinere tu ai alte probleme de cat crezi.
Te complici prea mult, gandesti prea mult si rezultatul e un tip ciudat, negativist si fara pic de carisma.
Conceptile sociale legate de bani te trag si mai rau in jos si ajungi sa nu te mai simti confortabil cand vorbesti despre sex.
Iti zic din start ca e vina ta pentru tot.
In ciuda problemelor, sper ca nu iti schimbi orienatrea...

| Dragosdoar a răspuns (pentru ROB3RT89):

E si vina femeilor

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu urasti sexul, ca nici nu ai facut.
Oamenii vor ce nu pot sa aiba de fooooarte multe ori, poate pareai tu prea disperat si de aia nu ai avut nicio tipa.
Uite, aici zice perfect despre ce e vorba :
http://www.youtube.com/watch?v=kWU9pE7BnkM

Fa cumva sa fii multumit de tine,apoi o sa vina si cineva potrivit, nu te mai concentra pe a gasi pe cineva care sa te faca sa te simti mai bine,sa te faca fericit,doar concentreaza-te pe tine,vezi ce mai trebuie schimbat, etc.
Nu trebuie sa faci chestii pe care nu vrei sa le faci, dar le faci DOAR ca sa le atragi si sa obtii ceva de la ele.
Si mna, daca faci bani, o sa ai si femei ( materialiste, dar au vagin nu? ).

| Pool77 a răspuns:

Nu urasc sexul.
Nu pot sa-ti zic de ce, oricum n-ai intelege.

| Golyat18 a răspuns:

Mmmm il cam urasc dar nu in totalitate...
Oricum nu o sa ma casatoresc niciodata motivul: inutilitafe.

| ririsa a răspuns:

Nu trebuie sa incerci sau sa te chinui, pur si simplu iei fiecare tipa in parte, discuti cu ea 2 3 minute (in club) si o intrebi direct daca nu are chef de o tura, si aia e