| anonim_4396 a întrebat:

Posibil ca sa ai o sarcina in 3luni jumate fara niciun simtom + ciclu regulat in fiecare luna? Doar sa ai burta mai mare si umflata (uneori si tare)? (Uneori parca se mai dezumfla dar uneori ma ingrijoreaza)

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce nu faci un test de sarcina?

| Abracadabraash a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

A facut mai multe teste chiar la inceput ( sapt 4-7)

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu. Nu este posibil asa ceva. Poti fi foarte linistita din privinta asta. Totul se petrece doar in imaginatia ta. Multa sanatate.

| Oana92 a răspuns:

O sarcina de 3 luni si jumatate se vede la ecografie si in general da si suficiente simptome. Asa ca daca esti ingrijorata mergi la un medic!

| Abracadabraash a răspuns (pentru Oana92):

Am facut o ecogrfie in sapt 7-8. Mai are rost sa fac unul?