| andrea510662 a întrebat:

Pot avea o relatie sexuala daca nu am avut niciodata ciclu menstrual,care pot fi urmarile,?

pliz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ofatafrumoasa a răspuns:

Da poti avea o relatie sexuala. Dar protejat. Bolile cu transmisie sexuala se pot transmite si daca ai avut si daca nu ai avut menstruatie.

8 răspunsuri:
| alex16tm a răspuns:

Esti foarte tanara deci. nu ti as recomanda sa faci sex inainte de 20 de ani

| ofatafrumoasa a răspuns:

In primul rand ce varsta ai?

| andrea510662 explică (pentru ofatafrumoasa):

16 implinesc 17 in septembrie

| MishikiCrisy a răspuns (pentru andrea510662):

Cam devreme 16 ani, eu zic sa te ganedsti la asta dupa ce ai facut deja 17

| artemisraluca a răspuns:

laughing) normal ca da, doar ca nu poti sa ramai insarcinata deocamdata. ceea ce e un plus, zic eu. insa ai grija cu cocalarii, sa nu iei boliwinking

| andrea510662 explică (pentru artemisraluca):

Ok,mersi mult de ajutor