| 94Lucifer94 a întrebat:

Pot avea probleme dacă imi țin o prietenă în brațe in timp ce vizionam un film la cinema?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA poti avea probleme, fiindca s-ar putea ca la terminarea filmului sa constati ca in testiculele tale s-a instalat o senzatie de disconfort neplacut, sau posibil chiar o durere surda. big grin

| 94Lucifer94 explică (pentru corbulalbrosu):

Mai rău că trebuie să schimb boxerii laughing

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Te exciti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai ce problema sa ai.

| 94Lucifer94 explică (pentru MihaiNicu23):

Sa nu se vadă pe camerele
de supraveghere pe unde îmi plimb mâinile. Știu sigur ca sunt camere in cinema.

| HadesSs a răspuns (pentru 94Lucifer94):

E intuneric nu se vede nimic laughing

| HadesSs a răspuns:

Cam da, poti avea o erectie laughing

| 94Lucifer94 explică (pentru HadesSs):

Erectia e semn bunwinking

| Laura927 a răspuns:

Pai eu trebuia sa fiu pe pornhub daca erau camere de supravegat in cinema si inca nu m-am vazut acolo asa ca ..nu ai problema cand te trezesti te speli pe fata si gata.a scoala

| SkryPer a răspuns:

Da, daca îți placewinking