| Andreea_2629 a întrebat:

Uitati o faza si vreau sa va stiu parerea.deci eram cu iubitul si cu o prietena de-a mea la mall. a venit un prieten si a zis ca vrea sa vizionam un film la cinema(unul de actiune). eu si prietena mea am refuzat ca nu ne plac acest film, de actiune, asa ca s-au dus baietii.ideea e ca m-a lasat iubitul singura, cu prietena.si apoi m-am dus acasa.ca el a ramas acolo sa vizioneze filmul cu prietenul.credeti ca a fost urat din partea lui sa ma lase asa?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca era cu tine,trebuia sa ramana cu tine.
Nu insotesti o fata,in cazul lui propria iubita,si o lasi in voia sortii cand te intalnesti cu primul prieten.
Cu alte cuvinte,noroc ca mai era si o prietena cu voi,altfel te-ar fi lasat singura, nu?
Educa-ti iubitul, inainte sa considere ca ceea ce a facut el a fost normal.Nu te certa cu el,nu-i spune nimic, dar fa-i exact acelasi lucru.
Si abia pe urma, stai de vorba cu el despre ce s-a intamplat!
Succes!

4 răspunsuri:
| allyssa a răspuns:

Normal ca a fost urat.adica ei se duc la film si voi pentru ca nu vreti sunteti lasate sa-i asteptati sa se termine filmul, sau ce? super urat, cum sa faca asta?

| Euadytzu a răspuns:

Deci nu trebuia sa va lasase asa. Daca voi nu ati vrut sa mergeti nu trebuia sa mearga nici el pentru ca e urat inseamna ca nu gandeste, adica trebuia sa se gandeasca daca era invers cu ar fi fost cu sar fi simptit eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu el si sai explici.Cum a facut-o o data o sa mai faca...

| FloriiDirectioner a răspuns:

Intr-un fel e urat din partea lui ca va lasat asa...,, in voia sotii,,...Dar il inteleg si pe el ce vroiai sa se puna in genunchi ca sa vi cu el? Si eua s proceda la el adica dac un iubit/a nu trebuie sa steie numai dupa fundul tauwinkingMaia re dreptul si el la prietenii luitongue Sper ca te-am ajutat.

| anilG90 a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa vorbesti cu el, sa il intrebi ca te lasa asa singura si el merge la film? Dar ar fi fost mai frumos sa mergeti la un film care sa va placa la amandoitongue