| anonim_4396 a întrebat:

Pot iubi pe doua fete in acelasi mod?
In mod egal ma refer. Sa am doua iubite.Sau o dragoste adevarata se rezuma doar la o fata nu la doua fete.
Astept parerile voastre.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dragostea adevarata se impartaseste unei singure persoane. Faptul ca iubesti pe X, dar in acelasi timp il iubesti si pe Y, si pe Z.nu e dragoste, e doar atractie fizica. Daca vei cantari situatia mai bine vei gasi persoana la care tii cel mai mult si aceleia ii vei impartasi dragostea ta.succes.

| SweetCherry a răspuns:

Daca faci asta o sa le pierzi pe amblele.

| kimora_8189 a răspuns:

E imoral ce faci tu... ca sa iti dai seama ce simti trebuie sa renunti la ambele dupa ce nu le mai ai atunci iti dai seama pe cine vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este doar o iluzie ca iubesti doua persoane...

| laura3 a răspuns:

Sincer, ceea ce crezi ca e dragoste, de fapt nu e. Si totusi, poti iubi doua persoane in acelasi timp, dar doar una este in inima ta.