| ioana789 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca a ejaculat in mine doar la intrare in vagin?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, spermatozoizii sunt foarte mobili si sunt atrasi de mediul vaginal, asa ca se vor deplasa chiar de pe vulva catre colul uterin.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

RogerFederer, nu am dat copy/paste, e evident. Iar manowar, daca ar fi medic, ar sti ca riscul de sarcina este variabil in functie de perioada ciclului menstrual, asa ca nu poate fi 90%, pur si simplu.

| AlysaAly a răspuns:

Da

| AFR81 a răspuns:

Ce bine e, Brigaela sa dai copy-paste.Asa ai ajuns tu user'ul anului. Uite'te la manowar, e doctor(daca chiar e) si nu a stat sa dea explicatii stiintifice si din astea.Simplu si cu cuvintele lui.Respect Manowar.Au fost probabil multi prosti care ti'au dat funda pentru copy-paste. Apropo, exista sanse destul de mari sa ramai.

| AFR81 a răspuns:

Crocodinozaure si eu mai fac glume pe acest site, insa tu depasesti orice limita.

| darkglass a răspuns:

Halll yeah!

| manowar1 a răspuns:

Ca medic iti spun ca ai sanse de 90%!

Răspuns utilizator avertizat
| ioana789 explică:

Mersi pentru raspunsuri. iar pentru tine Crocodinozaurul, cel mai probabil tata imi va da bani pentru ca i-am facut un nepotel, mai ales ca sunt casatorita. deci stai linistit si nu iti mai face griji pentru mine. oricum mersi pentru preocuparea ta