| Ayuzaua572 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca am facut cu prezervativ si nu a ejaculat in mine?

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Deloc,altfel,ce rol ar mai avea prezervativul?

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti ramane gravida.

| aXy99 a răspuns:

Da

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

NU,nu vei ramane.

| MrJoker30 a răspuns:

Hai ca deja exagerati in **** mea. "Pot sa ramab i sarcinata daca..." NORMAL CA NU, CE INTREBARE MAI E SI ASTA

| JackTD a răspuns:

Nu ai sanse sa ramii insarcinata

| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Cred ca e a mia oara cand vad intrebari de genul acesta, nu poti ramane insarcinata daca ai facut sex protejat. cum scrie si pe minunatia aia de pachet in care este o bucatade latex, "protejeaza impotriva BTS si sarcinilor nedorite in proportie de 99, 99%".